Vesa Luma, tifoze e flakte e Celsit

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Këngëtarja e cila shihet çdo të diel e ulur në panelin e jurisë në spektaklin e shou-talenteve në Shqipëri, Vesa Luma, e ka treguar mbrëmjen e së mërkurës edhe shpirtin e saj prej tifozeje.  Në Facebookun e saj, këngëtarja kosovare kishte shkruar kështu: “2 vjet më parë isha në të njëjtin stadium për ta përkrahur skuadrën time të preferuar, CHELSEA! Sot më nderuan me 1:0 .  Like kush është adhurues i flaktë po aq sa unë”.Madje, edhe kjo foto e kujtonte momentin kur ajo para dy vjetëve kishte qenë duke e ndjekur “live” skuadrën e saj të zemrës, ndërsa…

Artikuj te Ngjashem: Big Basta dhe Vesa Luma flirtojnё me njёri-tjetrin Vesa Luma: Në “Dancing” vallëzoj, nuk bëj gjëra për të rënë në sy Vesa Luma: E çmendur pas shpejtësisë. Shkendija thotë se i ka ‎100 % origjinale, “Falë të madhit Zot” . Nora Istrefi me “in” se “Kosova Fashion Week”

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.