VLORË, GJENDET I VDEKUR NË BUNKER

Nga Dorjan
Shkruar ne 13 Pri 2012 ora 2:20pm

Një 47-vjeçar është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në rrethin e Vlorës.

Trupi i pajetë i Astrit Musait është gjetur në një bunker në lagjen “24 maji”, nga banorë të zonës.

Ata kanë lajmëruar menjëherë policinë, e cila pas kqyrjes së trupit dhe vendit ku u gjet dyshon se vdekja mund të ketë ardhur për shkaqe nayrale.