Xheraldina Berisha e privilegjuar qe punoi me Florin

“Lamtumirë” është kënga, e cila këndohet në “Top Fest 9” nga këngëtarja e re nga Kosova, Xheraldina Berisha dhe reperi nga Shqipëria, Stresi, dhe kjo është këngë më e klikuar dhe më e dëgjuar.

Ne kontaktuam me këngëtaren dhe ajo na tregoi se është shumë e kënaqur për këtë bashkëpunim e aq më tepër është shumë e privilegjuar që ka punuar për këtë këngë me producentin më të suksesshëm shqiptar, Flori Mumajesin. Ndërsa, Xheraldina do me këtë të fitojë në fillim zemrat e publikut dhe më pas pse jo edhe ndonjë çmim, ashtu siç ëndërrojnë të gjithë artistët.

Artikuj te Ngjashem: Adelina Berisha: Albumi, pasqyra e një këngëtari. Samanta Karavello dhe Flori, këto ditë lançojnë duetin. Jeta Faqolli duet me Kellyn në “Top Fest 9”. Flori, i preferuari i femrave edhe në Gjermani. Kur do marre “Pushimet Flori”?

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.