Zajmina publikon fotot hot me djem të zhveshur.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Ka ardhur para publikut që e pëlqen me një set të ri fotosh ku nuk pozon me një, por me dy djem të cilët shfaqen po aq seksi sa ajo.Ky set tregon edhe një herë formën e shkëlqyer të këngëtares.

Artikuj te Ngjashem: Olti Curri bën të “ndershmin” për fotot e Gentes ‘’MISS UNIVERSE’’, XHESIKA BERBERI, BËHET IMAZH I SHERRI HILL DHE PUBLIKON FEJESËN SURPRIZË Rubens: Ju tregoj te verteten per fotot e Gentes Zbulohen fotot “Hot” te Gentes se BB5 Parashqevi Simaku, në foto si nuk e keni parë kurrë ndonjëherë

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 2 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 2 of total 2 images.